LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Relacja z “roboczego spotkania S.W.A.T.”, czyli sobota w Traffic Club

Relacja z “roboczego spotkania S.W.A.T.”, czyli sobota w Traffic Club

W sobotę 25 września, jak co miesiąc, odbyło się już dziewiąte w tym roku „robocze spotkanie S.W.A.T.”. Dzięki uprzejmości salonu prasowego Traffic Club możemy je organizować w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Zgodnie z naszą obietnicą spotkanie obfitowało w nowości, które będziemy sukcesywnie wprowadzać. Zacznijmy od rozstrzygnięcia konkursu z naszej strony internetowej na film z wakacji inspirowany „Gwiezdnymi wojnami”.

Do konkursu zostały zgłoszone trzy prace. Po ocenie dokonanej m.in. przez panią reżyser Miriam Aleksandrowicz, nagrodę główną w postaci wzięcia udziału w realizacji polskiej wersji językowej serialu „Wojny klonów” otrzymali wszyscy twórcy, którzy przesłali swoje prace. Specjalne wyróżnienie otrzymał Paweł Łabuz za realizację filmu z wykorzystaniem klocków LEGO. Dodatkowo każda z osób otrzymała, bądź otrzyma drobną nagrodę rzeczową.

Bardzo dziękujemy pani reżyser za poświęcony czas i czekamy na wyznaczenie terminu nagrań dla naszych zwycięzców. Od siebie dodamy, że w sesji nagraniowej wezmą również udział redaktorzy TV S.W.A.T.. W końcu ktoś musi zrobić z tego relację :-).

Rozwialiśmy mgiełkę tajemnicy i ruszyliśmy z naszym nowym projektem, czyli zabawy w TV S.W.A.T.Wiadomości S.W.A.T.NEWSNews and Entertainment Within the S.W.A.T.. Podczas castingu, który odbył się na spotkaniu, wybraliśmy 4 osoby, które od października będą prowadziły i realizowały TV S.W.A.T.. Pierwszy program już na początku listopada na youtube.

Osoby, które chcą uczestniczyć w tworzeniu oraz wzbogacić program TV S.W.A.T. prosimy o dzielenie się swoimi pomysłami oraz przesłanie krótkiego opisu na adres email: tvswat@swat.org.pl .

„Robocze spotkanie S.W.A.T.” to również nasze stałe punkty programu oraz zabawy w „Gwiezdne wojny”.

Po raz pierwszy w konkursie strojów wziął udział „statek kosmiczny z pilotem!”. Stroje prezentowane przez uczestników były na najwyższym poziomie, należy również podkreślić, że większość z nich była wykonana samodzielnie przez uczestników bądź z pomocą rodziców lub kolegów. Bardzo dziękujemy za pomysły oraz udział w konkursie. Przypominamy, że kolejny konkurs strojów  już 30 października.

Sektor artystyczny cieszył się niesłabnącą popularnością, czego wynikiem było bardzo dużo prac plastycznych wykonanych przez naszych artystów. Ich praca została wynagrodzona drobnymi upominkami.

Powrócił sektor z drodiami, gdzie można było zobaczyć oraz pobawić się robotami sumo, oraz robotem LEGO maindstorm oraz zdalnie sterowanym R2-D2. Zabawie przyglądał się z uwagą nasz R2-D2, czyli pierwsza w Polsce wykonana przez S.W.A.T. w skali 1:1 replika droida z „Gwiezdnych wojen”.

Wyjątkowo ze względu na obowiązki „służbowe” oraz chorobę prowadzących, turniej „STARMILIADA”, został zastąpiony konkursem wiedzy, który dzielnie poprowadził nasz mistrz Jedi.  

Na tych co lubią miło i spokojnie spędzić czas w klimacie Gwiezdnych wojen, czekały stoły z grami m.in. chińczyk Star Wars, Heroes Battles oraz monopol Star Wars. Od października będzie można pograć w gry na komputerach lub konsolach w zależności od tego co nam uda się zdobyć pierwsze :-). Rozpoczniemy również turniej walk na miecze świetlne z wykorzystaniem konsoli Wii.

Oczywiście nie zabrakło na spotkaniu sektora budowniczych, gdzie rozpoczęto budowę z klocków LEGO maszyny kroczącej AT-AT, która porusza się o własnych siłach dzięki silnikowi elektrycznemu oraz licznym przekładniom.

Dla najmłodszych i lubiących zabawy modelami statków kosmicznych i pojazdami był przeznaczony sektor z zabawkami, gdzie olbrzymie modele statków kosmicznych z Gwiezdnych wojen realizowały kolejne misje z odległej galaktyki.

Kolejne spotkanie z Gwiezdnymi wojnami w Traffic Club już 30 października.

Już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy, że odwiedzą nas niezwykli goście m.in. z Polskiej Akademii Nauk oraz prosto ze studia dubbingowego, gdzie realizowany jest trzeci sezon serialu animowanego „Wojny klonów”.

Przypominamy, że "robocze spotkania S.W.A.T." w Traffic Club są dostępne dla wszystkich bezpłatnie i są realizowane przez członków stowarzyszenia Star Wars Artistic Team oraz współpracowników charytatywnie.

Bardzo prosimy o przesłanie zdjęć ze spotkania na adres email: spotkanie@swat.org.pl

Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010