LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Rekrutacja do Klubu SWAT - pierwszy kwartał 2013

Rekrutacja do Klubu SWAT - pierwszy kwartał 2013


Przed nami nowy rok 2013 oraz nowe sprawności Klubu SWAT. Klubowicze zdobyli już sprawność Zbrojmistrza w tym roku szkolnym i już niedługo zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami. Jeżeli chcesz dołączyć do grupy śmiałków zdobywających gwiezdno-wojenne sprawności, to Klub SWAT jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły dotyczące charakteru naszych spotkań w Klubie SWAT znajdziecie pod tym adresem (LINK).

Podkreślamy, że zostało nam bardzo mało wolnych miejsc, ale nawet jeżeli nie uda się Wam dostać na listę, to będziemy się z Wami kontaktować podczas organizowania kolejnych spotkań.

W sprawie zapisów prosimy o wysłanie emaila na adres info@swat.org.pl o temacie "KLUB SWAT REKRUTACJA". W treści maila prosimy podać imię i nazwisko dziecka, a także wiek.

Na Wasze maile czekamy do 16 stycznia 2013 do godz 23:59. Jest to rekrutacja uzupełniająca na okres styczeń-luty-marzec.

Zdjęcia z wybranych spotkań znajdziecie w naszej galerii.

Przypominamy, że wszystkie zajęcia klubowiczów są bezpłatne oraz odbywają się w salonie prasowym TRAFFIC CLUB w Warszawie.

O przyjęciu do klubu decyduje kolejność zgłoszeń. Podkreślamy także, że spotkania są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci 8-12 lat. W miarę możliwości przyjmujemy także młodsze i starsze dzieci. Wiek minimalny to 6 lat.

Lista Członków Klubu SWAT - stan na dzień 1 stycznia 2013 - kliknij tutaj (łącze) - wymagany program do przeglądania plików w formacie PDF.

Zapraszamy do Wspólnej zabawy!

Niech moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2013