LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Prima Aprilis ze S.W.A.T. - przegląd faktów

Prima Aprilis ze S.W.A.T. - przegląd faktów

Fakt nr 1 - Star Wars Artistic Team działa legalnie w Polsce i na Świecie. Nie zamierzamy zamykać naszej strony, a tym bardziej działalności!
Fakt nr 2 - LUCASFILM LTD. wyraził zgodę na oficjalne używanie przez nasz zespół nazwy oraz znaków graficznych "Star Wars Artistic Team" oraz wszystkiego co się z tym wiąże, oficjalnie nie tylko w Polsce ale na całym świecie.
Czekamy kiedy wzmianka o S.W.A.T. ukaże się w pierwszym komiksie lub książce Star Wars ;-).

Ten news jest w 100% prawdziwy.

Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team jest pierwszą Polską organizacją, skupiającą fanów i wolontariuszy posiadających stroje z filmów "Gwiezdne wojny", która została oficjalnie uznana przez LUCASFILM LTD.

Star Wars Artistic Team jest jedną z wielu światowych i pierwszą w Polsce,  organizacją fanów skupiającą osoby, których celem działania jest wspieranie potrzebujących z wykorzystaniem magii strojów oraz wszechświata wkreowanego przez Georga Lucasa w filmach z cyklu "Gwiezdne wojny".   

Dotychczas, wszelkie znaki graficzne oraz nazwę wykorzystywaliśmy zgodnie z polskim prawem. Obecnie już oficjalnie, za zgodą LUCASFILM LTD. możemy wykorzystywać nazwę oraz logotypy "Star Wars Artistic Team - S.W.A.T." oraz wszelkie znaki graficzne wykorzystywane przez nasze stowarzyszenie, na całym świecie!.

Zauważenie przez LUCASFILM LTD., tak "małego" stowarzyszenia fanów jakim jest "Star Wars Artistic Team" jest dla nas wielkim wyróżnieniem i zaszczytem. Dołożymy wszelkich starań, żeby nie zawieść pokładanych w nas nadziei oraz przyczynimy się w jeszcze większym stopniu do niesienia pomocy potrzebującym z wykorzystaniem pozytywnych wartości jakie niesie ze sobą świat wykreowany przez Georga Lucasa w filmach z cyklu "Gwiezdne wojny".

Nie zmienia to faktu, że cały czas czekamy na nowe osoby, które chcą pomagać potrzebującym oraz lubią zabawę w "Gwiezdne wojny" :).

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010