LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Premiera drugiego sezonu Wojen klonów na DVD

Premiera drugiego sezonu Wojen klonów na DVD

Nasi szpiedzy właśnie nam donieśli, że już od dziś, czyli 18 listopada można kupić polską wersję językową drugiego sezonu serialu Gwiezdne wojny - Wojny Klonów. Filmy zostały wydane na czterech płytach DVD i po raz pierwszy w polskim wydaniu zawierają unikalne materiały dodatkowe.

Poniżej informacja od dystrybutora firmy Galapagos.

 

Drugi sezon serialu „Gwiezdne wojny: Wojny Klonów” opowiada o dalszych przygodach Anakina Skywalkera i jego mistrza Obi-Wana Kenobiego. Wojna z Separatystami trwa w najlepsze i nawet mimo zaangażowania rycerzy Jedi szala zwycięstwa zaczyna niebezpiecznie przechylać się na ich stronę.

Cad Bane, najniebezpieczniejszy łowca nagród w Galaktyce włamuje się do Świątyni Jedi skąd wykrada cenny Jedi Holokron, dzięki któremu będzie mógł zrealizować swój plan porwania dzieci posiadających galaktyczną moc i przeszkolenia ich tak by przeszły na ciemną stronę mocy. Niebezpiecznego zadania odzyskania Holokronu podejmują się Ahsoka, Mace Windu i Obi-Wan.

Wojownicy Jedi będą musieli również stawić czoła nieśmiertelnym wojownikom na planecie Geonosis i uchronić Galaktykę przed plagą pasożytów kontrolujących umysły. Po raz kolejny zmierzą się również ze złowrogim generałem Grievousem, który tym razem porwie i użyje jako zakładnika potężnego Mistrza Jedi Eetha Kotha.

Bohaterowie będą musieli spróbować swoich sił także w walce z młodym Bobą Fettem, który chcąc pomścić śmierć swojego ojca tworzy armię bezwzględnych najemników i na ich czele rozpoczyna krucjatę przeciwko Wojownikom Jedi.

Przygotujcie się na nowe, fantastyczne przygody w „bardzo odległej galaktyce”, w których nie zabraknie łowców nagród, kosmicznych piratów, wielkich potworów i kontrolujących umysły pasożytów. Przygotujcie się na drugi sezon wybuchowego serialu „Gwiezdne wojny: Wojny Klonów”.

W latach 2009-2010 powstał drugi, liczący 22 odcinki sezon serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”. Nakładem Galapagos Films cały sezon ukazuje się na czterech płytach DVD już 18 listopada 2011 roku.

22 odcinki będą dostępne na pojedynczych wydaniach DVD (Sezon 2 : części 1-4) oraz w 5-płytowym wydaniu kolekcjonerskim z dyskiem bonusowym pełnym kosmicznych dodatków!

A teraz niespodzianka dla wszystkich. Dzięki uprzejmości firmy Galapagos oraz Hasbro Polska jeszcze dziś ujrzy światło dzienne nowy konkurs.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011