LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Podsumowanie wakacji - lipiec sierpień 2012

Podsumowanie wakacji - lipiec sierpień 2012

Dziś mamy pierwszy dzień szkoły, a my cały czas jesteśmy myślami na wakacjach. Ciężko nam będzie się przestawić, ale możemy wspólnie powspominać minione wakacje. Wakacje ze S.W.A.T.

Lipiec-sierpień

Zaraz po zakończeniu zajęć klub SWAT oraz ostatnim spotkaniu w Kantynie zostaliśmy zaproszeni przez Ambasadora Stanów Zjednoczonych na niezwykłą imprezę z okazji święta niepodległości. Niezwykłość imprezy polegała na tym, że wszystko było utrzymane w filmowym stylu. Oprócz postaci z Gwiezdnych wojen można było spotkać Indianę Jones, Marilyn Monroe, Elvisa Presleya i inne amerykańskie gwiazdy ze sceny i ekranu.

 

Kolejna akcja z naszym udziałem odbyła się dzień później, czyli 5 lipca gdzie w Parku Sowińskiego wspólnie ze Stołeczną Estradą rozpoczęliśmy oficjalnie lato w mieście.

Wakacyjną tradycją jest nasz udział w niezwykłej akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko z Gdańska, czyli pikniku integracyjnym Gwiazdy Dzieciom. Tym razem nasz zespół odwiedził dwie miejscowości. W lipcu pojechaliśmy do Stawisk, gdzie poznaliśmy m.in. pana Zbigniewa Wodeckiego, natomiast w sierpniu zawitaliśmy do Cichowa, przeżyliśmy wspaniałe chwile z Anną Żebrowską, Kubą Molendą oraz innymi artystami, którzy tego dnia odwiedzili to niezwykłe miejsce. Poznaliśmy również Panią Izabelę Trojanowską, która wspólnie z zespołem Mafia zaśpiewała swoje nowe i trochę starsze przeboje.

 

Nie mogło nas również zabraknąć w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie na zaproszenie Fundacji Nasze Dzieci nasz R2-D2 odwiedził małych pacjentów na ich przyjęciach urodzinowych. Dziękujemy za zaproszenie i już nie możemy się doczekać kolejnej jesiennej wizyty.

 

W wakacje zorganizowaliśmy po raz pierwszy warsztat, podczas którego tworzyliśmy nowe stroje oraz modernizowaliśmy nasze droidy, tak aby mogły bezawaryjnie nam dalej służyć.

 

W tym roku nie udało nam się wyjechać na wielkie święto fanów Gwiezdnych wojen, jakim było Star Wars Celebration VI w Orlando w USA. Mamy jednak dla was bardzo dużo ciekawych informacji, które uzyskaliśmy od zaprzyjaźnionych osób. O tym wszystkim napiszemy w kolejnych aktualnościach na naszej stronie internetowej.

Wakacje zakończyliśmy trandycyjnie już na Warszawskiej Agrykoli, gdzie odbyło się oficjalne pożegnanie lata w mieście i tym samym rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego roku szkolnego.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i tak też jest z wakacjami. Na kolejne przyjdzie nam poczekać cały rok szkolny, ale nie martwmy się bo ten rok będzie kolejnym rokiem z klubem SWAT oraz spotkaniami w Kantynie. Najbliższe spotkanie już 29 września na które Was serdecznie zapraszamy.

Na koniec dwa materiały filmowe z wakacji. 

 Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012