LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Relacja ze "Szkoleń Padawanów" w Katowicach i Krakowie. Kolejne "Szkolenia" 05 grudnia w Łodzi.

Relacja ze "Szkoleń Padawanów" w Katowicach i Krakowie. Kolejne "Szkolenia" 05 grudnia w Łodzi.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć z naszej bieżącej akcji, czyli "Szkoleń Padawanów" w wybranych sklepach SMYK w Katowicach, Krakowie, Łodzi i Warszawie. Prosimy również o przesyłanie do nas zdjęć zrobionych przez Państwa.

"Szkolenia Padawanów" to jedna z atrakcji jakie czekają na młodych Padawanów podczas zmagań z ciemną i jasną stroną mocy w sklepach "SMYK". Mistrz Obi-Wan Kenobi przygotował Padawanów na stawienie czoła ciemnej stronie, która musiała ponieść porażkę.

Dotychczas byliśmy w Katowicach oraz Krakowie, gdzie przeprowadziliśmy szkolenia oraz pokazaliśmy nowe atrakcje jakie będą czekały podczas akcji zespołu S.W.A.T. w 2010 roku. Po raz pierwszy towarzyszy nam astrodroid, czyli R2-D2. Niestety nie jest to jeszcze ten R2, którego "głowę" możecie zobaczyć w tym miejscu. W pełni funkcjonalny astrodroid będzie nam towarzyszył w akcjach w 2010 roku. Obecnie "młodszy" brat R2 jest naszym nowym nabytkiem, który pozwala na w pełni interaktywną zabawę.

Bardzo prosimy wszystkie osoby, które zrobiły zdjęcia podczas naszej akcji w Katowicach i w Krakowie, o przesłanie ich do nas na adres info@swat.org.pl. Prosimy o przesyłanie zdjęć w formacie "jpg" o rozmiarze jednego zdjęcia nie większym (cięższym :-)) niż 300kb.

Dziękujemy Małgosi oraz osobie ukrywającej się pod nickiem "mar74mus" za przesłanie zdjęć z Katowic.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Katowic i Krakowa. Więcej zdjęć znajduje się w naszej galerii.

Kolejne "Szkolenia Padawanów" już w najbliższą sobotę 05 grudnia w godzinach 12:00-18:00 w Centrum "Manufaktura" w Łodzi.

Przypominamy również, że wszystkie atrakcje przygotowane przez zespół S.W.A.T.bezpłatne.

Zapłatą za naszą pracę są zabawki przekazane przez firmę HASBRO POLSKA, dla dzieci w Centrum Zdrowia Dziecka, z którymi spotkamy się już 24 grudnia.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009