LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Pierwsze wspomnienia z CELEBRATION S.W.A.T. V

Pierwsze wspomnienia z CELEBRATION S.W.A.T. V

Piąte Celebration S.W.A.T. jest już częścią historii. Wiele miesięcy przygotowań, ogromny wysiłek wszystkich zaangażowanych osób oraz ładna pogoda przyczyniły się do niezwykle udanej zabawy na warszawskiej Agrykoli.

Na samym początku przepraszamy wszystkich za długie kolejki, dziękujemy za wyrozumiałość i cieszymy się, że przygotowane przez nas atrakcje spotkały się z tak dużą popularnością. Na obszarze Gwiezdnego Miasteczka, które powstało na terenie festynu pt. Warszawa Dzieciom, organizowanego przez Stołeczną Estradę, nie było sektora, który nie znalazłby uznania w oczach gości, a były to Szkolenie Armii Republiki, Szkolenie Snajperów, Trening Mocy, "Makieta Dagobah", Sektor Wystawowy, Sektor z zabawkami, Sektor Gier, Sektor Artystyczny, Sektor Droidów.

Jednakże największą popularnością zwyczajowo cieszyły się Szkolenia Padawanów w wykonaniu mistrza Obi-Wana Kenobiego oraz Aanakina Skywalkera. Lordowie Sith po raz kolejny musieli ulec umiejętnościom we władaniu mieczem świetlnym młodych Padawanów.

Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Marek Barbasiewicz i Jan Aleksandrowicz-Krasko biorący udział w polskiej wersji językowej Wojen klonów, czyli Cad Bane i Droidy. Przez większość dnia każdy chętny mógł zdobyć podpis jednej z tych dwóch postaci oraz wysłuchać przeprowadzonego na scenie wywiadu.

Niezwykłą popularnością cieszyło się przygotowane przez nas przedstawienie w wykonaniu dwóch szturmowców: TK 2208 i TK 2209,  którzy komentując historię gwiezdnej sagi, odwoływali się do epickich pojedynków na miecze świetlne. „Wspomnienia Szturmowców”, czyli sztandarowe przedstawienie Star Wars Artistic Team po raz pierwszy ujrzało światło dzienne w swoim pełnym wymiarze. Publiczności zostały zaprezentowane starcia Obi-Wana Kenobiego  z Darth Maulem, Obi-Wana Kenobiego z Anakinem Skywalkerem, Bena Kenobiego z Darth Vaderem oraz Luke’a Skywalkera z Darth Vaderem.

Osiem godzin doskonałej zabawy, litry przelanego potu i wypitej w majowym słońcu wody oraz głośne brawa publiczności i szczera radość dzieci na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Śmiało możemy stwierdzić, że było to najlepsze Celebration SWAT, jakie udało nam się zorganizować do tej pory.

 

Szczególne podziękowania należą się pogodzie. Był to pierwszy od trzech lat festyn Warszawa Dzieciom, podczas którego nie spadł deszcz.

Nasza galeria jest aktualizowana o zdjęcia z tego wspaniałego dnia. Jeżeli posiadają Państwo ujęcia, którymi chcielibyście się z nami podzielić, proszę wysyłać je na nasz adres mailowy: info@swat.org.pl.

Więcej zdjęć możecie obejrzeć w naszej galerii - kliknij tutaj.

Dziękujemy i niech moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011