LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Pierwsze informacje na temat "STAR WARS CELEBRATION V" w USA oraz święta 2009 w Polsce

Pierwsze informacje na temat "STAR WARS CELEBRATION V" w USA oraz święta 2009 w Polsce

Rok 2010 to kolejna okazja do świętowania. Tym razem powodem jest trzydziesta rocznica premiery drugiego filmu (piątej części) "Gwiezdnych wojen", czyli Imperium kontratakuje. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwszego filmu z cyklu, zorganizowana zostanie kolejna impreza z cyklu "Star Wars Celebration" w Stanach zjednoczonych.

Jak donieśli nam "bothańscy" szpiedzy, miejsce „Star Wars Celebration V" jest właśnie wybierane i potencjalnym faworytem jest miasto Orlando na Florydzie, czyli wschodnim wybrzeżu stanów zjednoczonych. Natomiast proponowany termin to 12-15 sierpnia 2010 roku. Czekamy z wielkim zainteresowaniem na oficjalne informacje.

Star Wars Celebration IV” odbyło się w miesiącu maju 2007 roku. Podobno zmiana terminu na „wakacyjny” wynika z faktu, że jest to okres kiedy najwięcej osób ma wolne dni, a orgniazatorzy przewidują obecność ponad 30 000 osób.

Wracając na "ziemię" :-).

Obecnie przygotowujemy się do okresu świątecznego, czyli cyklu imprez w szpitalach i domu kultury oraz w galeriach handlowych w Krakowie, Katowicach, Łodzi i Warszawie.

Więcej informacji już niedługo na naszej stronie.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami   

 

 

 

 

 

S.W.A.T. 2009