LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Ostatnie w tym roku "Szkolenia Padawanów" ...w Toys R Us

Ostatnie w tym roku "Szkolenia Padawanów" ...w Toys R Us

Tradycyjnie pod koniec każdego roku zespół S.W.A.T. uczestniczy w akcjach, których celem jest promocja Gwiezdnych wojen w Polsce. W tym roku, zapraszamy Was w dniach 17 i 18 grudnia w godzinach 13:00-19:00 do CH Blue City w Warszawie, gdzie w pobliżu sklepu Toys R Us odbędą się ostatnie w tym roku Szkolenia Padawanów. Zapraszamy Wszystkich robiących tego dnia przedświąteczne zakupy na spotkanie z postaciami z sagi, w tym m.in. z R2-D2.

Więcej informacji możecie przeczytać na poniższych ulotkach reklamujących imprezę.

To właśnie dzięki takim akcjom firmy takie jak Hasbro Polska przekazują nam prezenty tak dla Was, do wykorzystania w Kantynie SWAT jak i dla dzieci w szpitalach.

Dojazd:

"Samochodem
Do Blue City można wygodnie dojechać z obu kierunków Al. Jerozolimskich. Wjazd do tunelu i na parking podziemny od strony centrum znajduje się na przy stacji benzynowej i restauracji KFC. Od strony Pruszkowa wjazd znajduje się tuż przed Blue City. Uwaga! W obu przypadkach nie wolno wjeżdżać na wiadukt, należy jechać dołem.
Druga droga dojazdowa do Blue City prowadzi od strony ulic Opaczewskiej i Kurhan.
Wygodna droga prowadzi również z Blue City na Al. Jerozolimskie w kierunku Pruszkowa. Z parkingu podziemnego Blue City należy kierując się strzałkami wyjechać na parking wielopoziomowy, skąd należy skręcić w prawo, w ul. Opaczewską. Na najbliższym skrzyżowaniu z ul. Kurhan należy skręcić w lewo i jechać prosto, aż do skrzyżowania z ul. Drawską. Należy skręcić w prawo i jechać prosto ul. Drawską i Śmigłowca aż do skrzyżowania pod wiaduktem Al. Jerozolimskich. Pod wiaduktem należy skręcić w lewo na światłach, skąd można włączyć się bezpiecznie do ruchu na jezdni Al. Jerozolimskich w kierunku ul. Łopuszańskiej i Pruszkowa.

Komunikacją miejską
Bezpośrednio przy Blue City (od strony ul. Opaczewskiej) znajduje się pętla autobusu 130.
Przed Blue City (Al. Jerozolimskie) zlokalizowane są przystanki linii autobusowych: 127, 128, 130, 157, 158, 178, 187, 191, 517, 717 i N35, N85(linie nocne).
Ok. 250m od Blue City znajduje się stacja kolejki podmiejskiej WKD Reduta, kilka minut drogi na piechotę znajduje się Dworzec Warszawa Zachodnia (PKP, PKS)."

Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy, że jeszcze przed świętami ujrzy światło dzienne nasz nowy konkurs!

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011