LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » POLSKA KRONIKA GALAKTYCZNA S.W.A.T. - WYDANIE SPECJALNE

POLSKA KRONIKA GALAKTYCZNA S.W.A.T. - WYDANIE SPECJALNE

Po długim oczekiwaniu zapraszamy do obejrzenia pierwszej "Polskiej Kroniki Galaktycznej S.W.A.T.". Kroniki S.W.A.T. będą Wam przybliżały wydarzenia, w których braliśmy udział oraz pokazywały rzeczy, które zarejestrowała i zarejestruje nasza kamera.

Oto wybrane tematy "Polskiej Kroniki Galaktycznej S.W.A.T.: - Akcje charytatywne - Opowieści członków S.W.A.T. o sobie - Produkcja i prezentacja strojów - Relacje z "Otwartych spotkań S.W.A.T." - Wydania specjalne oraz inne tematy, które z pewnością Was zaciekawią.

 
Zaczynamy wydaniem specjalnym z wydarzenia, które miało miejsce w Stanach Zjednoczonych w maju 2007 roku, czyli 30-tych urodzin STAR WARS: EPISODE IV - A NEW HOPE ("Gwiezdne wojny - epizod IV nowa nadzieja"), czyli CELEBRATION IV. Był to dotychczas największy konwent zorganizowany dla fanów "Gwiezdnych wojen" na świecie.


Kolejny konwent CELEBRATION V o podobnym, a może i większym rozmachu już w 2010 roku. Tym razem z okazji 30-lecia STAR WARS: EPISODE V - THE EMPIRE STRIKES BACK ("Gwiezdne wojny - epizod V imperium kontratakuje").

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009