LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Nowe miecze świetlne z serii FX

Nowe miecze świetlne z serii FX

Służby wywiadowcze S.W.A.T. dotarły do "tajnych" informacji. Doszły do nas słuchy, że już na jesieni będą dostępne w Polsce miecze świetlne z serii FX w większości dobrych sklepów z zabawkami. Ciekawostką jest nowa seria mieczy, która będzie miała odłączane ostrza od rękojeści.

Miecze z serii Fx to "zabawki" przeznaczone dla kolekcjonerów, którzy chcą posiadać dobrze wykonaną replikę miecza z dodatkowymi możliwościami. To co wyróżnia miecze FX to świecące ostrze oraz efekty dźwiękowe identyczne z filmowymi. Miecze te posiadają 5 czujników ruchu, odpowiedzialnych za "odgrywanie" efektów tj. włączenie i wyłączenie miecza, przemieszczanie i dwa różne dźwięki uderzeń. Dodatkowo miecze posiadają sekwencyjnie zapalane ostrze. 

Obecnie w sprzedaży znajdują się (niestety nie w Polsce) miecze z serii FX następujących postaci z "Gwiezdnych wojen": Anakin Skywalker, Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi - dwa modele, Yoda, Mace WinduAssai Ventres, Hrabia Dooku, Darth Maul oraz Darth Vader.

Najciekawszą rzeczą jest jednak "druga edycja" mieczy FX, które będą miały odłączane ostrza oraz zachowają pełną funkcjonalność dotychczasowych mieczy (5 czujników i sekwencyjnie zapalane ostrze). Miecze powinny trafić na półki sklepowe na przełomie października i listopada 2010 roku, co jest jeszcze ciekawsze ich cena powinna pozostać na poziomie cen obecnie sprzedawanych mieczy z ostrzami na stałe przymocowanymi do rękojeści.

W pierwszej kolejności ujrzą światło dzienne miecze, z odłączanymi ostrzami, Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego, Darth Maula oraz Dartha Vadera.

Czekamy z niecierpliwością na ich sklepową premierę.

To tyle informacji ze świata strojów "Gwiezdnych wojen". Kolejne już niedługo.

Niech Moc będzie z Wami

 

 

 

S.W.A.T. 2010