LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars 3D gratka dla fanów w wybranych kinach w całej Polsce - darmowe wejściówki do wygrania - aktualizacja

Star Wars 3D gratka dla fanów w wybranych kinach w całej Polsce - darmowe wejściówki do wygrania - aktualizacja

Część z Was z pewnością zauważyła nowy wystrój w niektórych kinach sieci Cinema City, Multikino oraz Helios. W wybranych kinach być może w twoim mieście możecie już dziś zamienić się w Rycerza Jedi i stawić czoła Darth Maulowi.
Przy okazji można zdobyć bezpłatne wejściówki na seans.
Przedłużamy możliwość przysyłania do nas zdjęć z kin, na tle "monidła" z Jedi i Darth Maulem.

Do 30 kin w całej Polsce powędrowały monidła przedstawiające Rycerza Jedi oraz Darth Maula.

W postać Rycerza Jedi może wcielić się każdy z Was i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Osoby, które do dnia 27 stycznia 2012 roku do godziny 23:59 1 lutego do godziny 23:59 prześlą do nas swoje zdjęcie w kinie z poniższym monidłem wezmą w wyborze najlepszych, które zostaną nagrodzone bezpłatnymi wejściówkami na wybrany seans Gwiezdnych wojen 3D podczas weekendowej gali z zespołem S.W.A.T.

Zdjęcia w formacie graficznym "jpg" o maksymalnej wielkości 1280x1024 piksele prosimy wysyłać na adres sw3d@swat.org.pl . Prosimy w tytule wiadomości wpisanie "konkurs SW3D" oraz podanie swojego imienia i nazwiska oraz miesjcowości.

Taka gratka nie zdarza się co dzień :-).

Ważne!

Jedna osoba to jedno zgłoszenie w konkursie. Ocenie podlega tylko pierwsza przesłana do nas odpowiedź / zgłoszenie. Zgłoszenia nie zawierające pełnych danych, czyli imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania (nazwy miasta, miejscowości, lub wsi) nie będą brane pod uwagę podczas oceny.

Biorąc udział w konkursie oraz przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia czynności związanych z realizacją procedury konkursowej.

Zgłoszenia zawierające dane niepełne lub nieprawdziwe będą usuwane natychmiast po stwierdzeniu tego faktu.

Uroczysta gala z zespołem S.W.A.T. odbędzie się w Warszawie. Niestety nie pokrywamy kosztów dojazdu do wskazanego kina.

Jeżeli nie wyrażasz zgody do przetwarzania swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu, prosimy o nie wysyłanie swojego zgłoszenia.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2012