LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Magiczny kwadrat - rozwiązanie oraz lista nagrodzonych

Magiczny kwadrat - rozwiązanie oraz lista nagrodzonych

Zadanie numer 3, w naszym konkursie "5 lat ze S.W.A.T." już za nami. Otrzymaliśmy 28 zgłoszeń konkursowych z czego do oceny zakwalifikowało się 26. Lista osób oraz punktacja zadania w dalszej części informacji.
Przypominamy, że cały czas przyjmujemy zgłoszenia do zadania numer 4.

Niestety dwa zgłoszenia konkursowe z odpowiedziami na zadanie numer 3 musieliśmy odrzucić ze względów formalnych. Osoby wysyłające nie umieściły w zgłoszeniu swoich danych :-(.

Natomiast hasła przesłane przez 26 osób zostały skrupulatnie sprawdzone i ocenione. Od razu informujemy, że nie były brane pod uwagę nazwy postaci, planet, statków, ras nie występujące w filmach i przewodnikach filmowych. Niestety Wasza szeroka wiedza o świecie Gwiezdnych wojen z komiksów, książek, gier nie była brana pod uwagę.

Poniżej możecie zapoznać się z wszystkimi punktowanymi hasłami oraz „magicznym kwadratem” bez dodatkowych liter i cyfr, których zadaniem było przeszkadzanie w odszukaniu haseł.

Jak pamiętacie, żeby uzyskać możliwość dostania się do czołówki tygodnia czyli 8 osób, które mogą wybrać nagrodę. Należało prawidłowo odszukać minimum 35 haseł. Osoby, które przysłały do nas hasła PLO KOON, HAN SOLO, KIT FISTO jako rozdzielne nazwy, otrzymywały po 2 punkty za każde. Jeżeli ktoś przesłał w jednym haśle np. Han Solo, to również otrzymywał 2 punkty.

W sumie można było otrzymać maksymalnie 54 punkty. Tylko jednej osobie udało się zbliżyć do tej liczby i jest nią Aleksander Luckner, któremu serdecznie gratulujemy i podziwiamy jego naprawdę bardzo szeroką wiedzę o świecie Gwiezdnych wojen. Jako jedyny napisał wyjaśnienie przy hasłach mogących budzić kontrowersje, za co serdecznie dziękujemy.

Procedurę wybierania nagród już rozpoczęliśmy.

Nagrodami w tygodniu trzecim były do wyboru:

1. Płyta DVD z 4 odcinkami drugiego sezonu Wojen klonów.
2. Czapka z motywem z Wojen klonów.
3. Koszulka (rozmiar M lub L) z motywem z Wojen klonów.
4. Gra na komputer PC – Clone Wars – Republic Heroes polska wersja językowa.
5. Unikalna figurka Dartha Vadera z LEGO (chromowany).
6. Blaster Cada Bane’a - NERF.
7. Blaster Kapitana Rexa - NERF.
8. Figurka Anakina Skywalkera z akwalungiem.

Nagrody tygodnia ufundowały firmy Galapagos, Hasbro Polska, Licomp Empik Multimedia oraz Lego Polska.

Zapraszamy do udziału w dalszej części naszego konkursu. Pozostały jest dwa zadania do realizacji i ponad 16 nagród do wygrania.

Więcej informacji uzyskacie w naszym dziale "Konkursy i Turnieje".

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012