LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Lista nagrodzonych w "Konkursie Świątecznym S.W.A.T."

Lista nagrodzonych w "Konkursie Świątecznym S.W.A.T."

Nagrody w postaci zdalnie sterowanego R2-D2, gry komputerowej "Star Wars The Force Unleashed Sith Edition", filmu na DVD "Wojny klonów" trafią do szczęśliwców, którzy wysłali do nas prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe. Oto lista nagrodzonych.

Przed werdyktem prosimy o zapoznanie się z prawidłowymi odpowiedziami na pytania konkursowe.

1. Kiedy odbyło się "Celebration S.W.A.T. I" - prosimy podać dokładną datę, rok i miejsce?

- 28 lutego 2009 roku w salonie prasowym TRAFFIC CLUB.

2. W którym roku został wydany świąteczny gwiezdno-wojenny album "Christmas in the Stars"?

- Listopad 1980 roku.

3. Ile imprez z cyklu "Celebration S.W.A.T." odbyło się w 2009 roku?

- w sumie imprez z cyklu "Celebration S.W.A.T." były trzy - 28 lutego, 31 maja oraz 10 października 2009 roku. Jednak uwzględnialiśmy również odpowiedź zawierającą tylko jedno spotkanie z cyklu "Celebration S.W.A.T.", gdyż wcześniej nosiły one nazwę "Otwarte Spotkania S.W.A.T.".

4. Jakie fundacje (prosimy podać ich pełne nazwy) zespół S.W.A.T. wspiera mocą?

- Oczywiście wspieramy wszystkie fundacje i stowarzyszenia, które się do nas zgłoszą oraz pomagają chorym i potrzebującym dzieciom. Jako odpowiedzi prawidłowe braliśmy również pod uwagę fundacje, które są wypisane na naszej stronie internetowej, czyli FUNDACJA SPEŁNIONYCH MARZEŃ, FUNDACJA NASZE DZIECI, FUNDACJA POMOCY DZIECIOM Z CHOROBAMI NOWOTWOROWYMI W POZNANIU oraz STOWARZYSZENIE OLIWSKIE SŁONECZKO (to nie jest fundacja :-)).

5. Prosimy napisać własnymi słowami czym jest dla Was zespół Star Wars Artistic Team i czy jest potrzebny?

- W przypadku odpowiedzi na to pytanie, braliśmy pod uwagę wszystkie jako poprawne o ile nie zawierały inwektyw, czyli brzydkich wyrazów. Ślicznie dziękujemy za pięknę słowa, którymi nas uraczyliście.

Zwycięzcami w naszym konkursie są:

Pierwsze miejsce i nagrodę główną w postaci zdalnie sterowanego R2-D2 ufundowanego przez firmę HASBRO POLSKA otrzymuje - Małgorzata Wyśnik

Drugą nagrodę w postaci gry na komputery "Star Wars the Froce Unleashed Ultimate Sith Edition w polskiej wersji językowej (napisy) (pg16) ufundowanej przez firmę LICOMP EMPIK MULTIMEDIA otrzymuje - Dorota Zdziarska

Nagrodę trzecią, czyli pierwszy film animowany z serii "Gwiezdne wojny", którego akcja osadzona jest pomiędzy drugim i trzecim epizodem, czyli "Wojny klonów" na DVD ufundowanym przez firmę GALAPAGOS otrzymuje - Piotr Mikita

Figurki kolekcjonerskie ufundowane przez firmę HASBRO POLSKA otrzymują - Andrzej Budziński oraz Michał Sobczyk

Figurki kolekcjonerskie Dartha Vadera - ufundowane przez firmę LEGO POLSKA otrzymują - Wiktor Wojewódka oraz Sebastian Chojnowski

Ze względu na przesłaną zbyt małą ilość prawidłowych odpowiedzi, koszulki z gry "Republic Heroes" będą dodatkową nagrodą dla wszystkich co przesłali prawidłowe odpowiedzi. Prezent od nas dla Was.

Bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia rozmiaru koszulki (JS lub JL) oraz sposobu odbioru nagród.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w naszmy konkursie.

Przypomiany również o trwającym konkursie "S.W.A.T. w obiektywie kamery" w którym główną nagrodą jest kolekcjonerski miecz świetlny Dartha Vadera z serii FX.

Kolejny konkurs z "prostymi" pytaniami już w lutym 2010r.

Zapraszamy 31 grudnia na naszą stronę internetową, gdzie będziecie mogli przeczytać podsumowanie 30 lecia "Gwiezdnych wojen" w Polsce, w wykonaniu S.W.A.T..

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i Niech Moc będzie z Wami

 

 

 

S.W.A.T. 2009