LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Lista nagrodzonych w konkursie na "scenariusz filmu z postaciami z Gwiezdnych wojen"

Lista nagrodzonych w konkursie na "scenariusz filmu z postaciami z Gwiezdnych wojen"

Jest nam niezmiernie miło wszystkich poinformować, że podczas dzisiejszego "roboczego spotkania S.W.A.T." w TRAFFIC CLUB zostali ogłoszeni zwycięzcy w naszym ostatnim konkursie na "scenariusz filmu z postaciami z Gwiezdnych wojen". Wybór był bardzo trudny. Film nakręcimy na postawie scenariusza przesłanego przez...

Jak pamiętacie, otrzymaliśmy pięć prac, które brały udział w konkursie. Wszystkie prace były oceniane przez Panią reżyser Miriam Aleksandrowicz, która na codzień zajmuje się m.in. realizacją polskiej wersji językowej serialu "Wojny klonów", który możecie oglądać na kanale CARTOON NETWORK oraz od września ponownie w TVP.

Oto lista nagrodzonych:

Pierwsze miejsce przypadło pracy zbiorowej, czyli Iwonie, Kubie oraz Bartkowi Śliwińskim za scenariusz "Trzy księżyce".

Miejsce drugie zajęła praca Piotra Piekutowskiego, czyli "Niewolnikiem jest ten co nie uwalnia się od przeszłości".

Miejsce trzecie to scenariusz napisany przez Dawida Szydę, niestety praca bez tytułu.

Wyróżnienia otrzymały prace Franka Exslangera oraz Mateusza Rosiaka.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach S.W.A.T..

Zwycięzców prosimy o kontakt w celu omówienia sposobu przekazania nagród oraz przystąpienia do prac przed produkcyjnych, bo jak pamiętamy główną nagrodą, oprócz nagrody rzeczowej, jest zrealizowanie fan filmu na podstawie zwycięskiego scenariusza lub nim inspirowanego. Szczegóły techniczne omówimy z autorami.

Kontakt pod adresem: konkurs@swat.org.pl

Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w naszym kolejnym, tym razem wakacyjnym konkursie na "film z gwiezdno wojennych wakacji".

Nagrodą główną jest udział w sesji nagraniowej i pracach nad realizacją polskiej wersji językowej trzeciego sezonu serialu "Wojny klonów".

Szczegóły dotyczące konkursu wakacyjnego zamieścimy w najbliższym tygodniu. Termin przysyłania filmów upływa 04 września 2010r.. Tak więc aparaty i kamery zabieramy ze sobą i nagrywamy własne filmiki podczas wakacyjnych wyjazdów.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010