LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Lato w mieście wspólnie ze S.W.A.T. oraz drobny komunikat związany z konkursem

Lato w mieście wspólnie ze S.W.A.T. oraz drobny komunikat związany z konkursem

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy oraz do udziału w spotkaniach z zespołem S.W.A.T.. Zaczynamy już jutro, czyli 01 lipca od godziny 11:00 do 14:00 na warszawskiej Agrykoli gdzie jak zawsze będzie czekało na was mnóstwo bezpłatnych atrakcji zapewnionych przez S.W.A.T. oraz Stołeczną Estradę.

Podczas imprezy "Lato w mieście - inauguracja" będziecie mogli pojeździć na kosmicznych urządzeniach segway, wziąć udział w treningu mocy, pobawić się klockami LEGO, zabawkami oraz pograć na konsolach. Przygotowaliśmy dla was liczne konkursy i niezwykłe zabawy. Natomiast Stołeczna Estrada zapewnia magiczne wrażenia w "magicznym labiryncie".

Kolejne spotkanie ze S.W.A.T. już 3 lipca w samym centrum, gdzie będziecie mogli spotkać postaci z Gwiezdnej sagi podczas niezwykłej wycieczki na segway.

Następnie 17 lipca zapraszamy na warszawski AWF (ul. Marymoncka), gdzie odbędzie się Onko-Olimpiada 2010.

Natomiast 24 lipca zapraszamy do TRAFFIC CLUB na co miesięczne spotkania z "Gwiezdnymi wojnami".

Komunikat:

Najmocniej przeraszamy ale ze względu na brak wystarczającej ilości czasu jesteśmy zmuszeni do przełożenia terminu zamieszczenia zasad nowego konkursu. Ogłosimy je na naszej stronie internetowej w drugim tygodniu lipca. Przepraszamy.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010