LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kosmiczne urządzenia w służbie S.W.A.T.

Kosmiczne urządzenia w służbie S.W.A.T.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas najbliższych akcji S.W.A.T. w warszawie będziemy wykorzystywali kosmiczne urządzenia SEGWAY na których będziecie mogli pojeździć.
Niestety nasza jutrzejsza wycieczka została odwołana.

Segway jest "kosmicznym" urządzeniem które dzięki skomplikowanym rozwiązaniom elektroniczno-mechanicznym umożliwia bezpieczne poruszanie się na dwóch kołach umieszczonych na jednej osi. Osoby, które były na "rozpoczęciu lata w mieście" miały okazję do zobaczenia tego urządzenia oraz krótkiej przejażdżki. 

Najbliższa okazja do przejażdżki na segway będzie już 17 lipca podczas Onkoolimpiady 2010 na warszawskim AWF, gdzie zespół S.W.A.T. będzie realizował liczne zabawy rodem z "Gwiezdnych wojen", przygotowane specjalnie dla uczestników oraz gości tej niezwykłej olimpiady.

Onkoolimpiada jest wyjątkowym przedsięwzięciem organizowanym przez Fundację Spełnionych Marzeń, która od wielu lat wspiera dzieci na oddziałach onkologicznych w Szpitalu Dziecięcym przy ul Litewskiej oraz warszawskim Instytucie Matki i Dziecka

Kolejną okazją do przejażdżki na segway będzie nasze "robocze spotkanie" w TRAFFIC CLUB, które odbędzie się 24 lipca,  gdzie będą przygotowane dla Was liczne zabawy, prowadzone tak przez zespół S.W.A.T. jak i rodziców.

Urządzenia segway nieodpłatnie wypożyczyła nam firma BREMEX, której serdecznie za to dziękujemy.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010