LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » KOMUNIKAT - Nie dajcie się naciągać! - aktualizacja

KOMUNIKAT - Nie dajcie się naciągać! - aktualizacja

Informujemy, że S.W.A.T. nie ma nic wspólnego z działaniami portalu "star-wars.com.pl" oraz organizowanymi przez ten portal (firmę) płatnymi imprezami, którym bardzo daleko do wysokiej jakości jaką reprezentują bezpłatne imprezy oraz akcje współorganizowane przez stowarzyszenie STAR WARS ARTISTIC TEAM.

Aktualizacja 2 październik 2012 roku.

Uprzejmie informujemy, że od początku 2012 roku portal star-wars.com.pl ma nowego właściciela, który nie ma nic wspólnego z działaniami poprzedników w latach 2008-2011.

-------------------------------------------

Jest nam przykro, że ciężka praca S.W.A.T. oraz innych organizacji fanowskich, które dbają o dobrą reputację marki Star Wars w Polsce jest wykorzystywana przez grupę „biznesmenów”, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak dużo złego robią dla marki Star Wars w Polsce. Robienie płatnych wystaw na których eksponatami są zabawki, m.in. przekazane przez firmy (sponsorów) na cele charytatywne (dla dzieci w Domach Dziecka, szpitalach, hospicjach itd.) jest specyficzną formą reklamy marki "Star Wars".

Nie jesteśmy przeciwnikami płatnych imprez dla dzieci i fanów filmów z cyklu "Gwiezdne wojny", jednak jesteśmy za tym, żeby płatna impreza była czymś wyjątkowym, a nie naciąganiem ludzi na zwiedzanie wystawy sklepowej, której dodatkowo nikt nie może dotknąć. Nazywanie ich jeszcze "interaktywnie ze Star-Wars.com.pl" jest już totalnym nieporozumieniem i wprowadzaniem w błąd potencjalnych zwiedzających.

Aspektu prawnego tych imprez nie bierzemy pod uwagę, od tego są prawnicy i wyspecjalizowane firmy.

Nie dajcie się naciągać!

Koniec komunikatu.

Przepraszamy, że informjemy o tym w Świąteczny Poniedziałek :-(, ale to nie mogło dłużej czekać. Dostajemy maile z pytaniami, czy to my organizujemy te "wystawy sklepowe, za oglądanie których każemy sobie płacić", czyli  - "interaktywnie ze star-wars.com.pl".

Informujemy, że NIE MAMY Z TYM NIC WSPÓLNEGO!!!

---------------------

 

S.W.A.T. 2010