LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT - 7 czerwca 2014

Kantyna SWAT - 7 czerwca 2014


7 czerwca zapraszamy Was na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w Kantynie SWAT. Czas na podsumowanie ostatniego roku i rozpoczęcie przygotowań do kolejnych spotkań, które odbędą się już po wakacjach.

Kantyna S.W.A.T. to podróż do świata Gwiezdnych wojen dla każdego, kto choć na chwilkę z nim się zetknął. Każde spotkanie jest inne i wyjątkowe.

To jedyne miejsce na mapie Warszawy (Polski?), gdzie mali i duzi fani gwiezdnych wojen mogą wspólnie realizować swoje zainteresowania.

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU I ATRAKCJE:
- sektor z zabawkami
- sektor z grami planszowymi
- sektor z grami elektronicznymi
- wypożyczalnia elementów strojów i zabawek - Star Wars
- klocki LEGO
- nowości ze świata Star Wars

- kącik plastyczny (rysowanie lub tworzenie z plasteliny),
- prezentacje strojów - czekamy na Wasze pomysły i wykonanie strojów bohaterów Star Wars,
- turniej Wiedzy np. KOLEKCJONERZY,
- turniej gier planszowych i karcianych - LEGO Bitwa o Hoth, Force Attax, X-wing
- turnieje w wybraną grę video (Star Wars: Empire at War, Lego Star Wars 3, Star Wars The Clone Wars: Lightsaber Duels, Star War
s: Rebel Strike).

Nagrody jak zawsze są fundowane przez firmy z którymi współpracujemy, czyli LEGO, HASBRO, EGMONT, TOPPS, CARTOON NETWORK, MICROSOFT, IMPERIAL CINEPIX, GALAPAGOS, Media Service Zawada oraz od stycznia Disney.

Konkursy i turnieje odbywają się do godziny 14:00 chyba, że ustalimy to inaczej :-).
Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, czyli sektora z zabawkami i klockami LEGO.

Jeżeli chcesz podzielić się swoją pasją z pozostałymi uczestnikami Kantyny SWAT, to koniecznie zgłoś się do nas i krótko napisz o czym chcesz opowiedzieć lub co zaprezentować (ciekawostki ze świata Star Wars, które są znane tylko Tobie lub niewielkiej grupie osób?).

Zgłoszenia z pomysłami do realizacji prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: kantyna@swat.org.pl w tytule prosim
y napisać – „pomysł do realizacji w kantynie”. Przypominamy, że swoje prezentacje i pomysły prezentujecie w godzinach 14:00-16:00 chyba, że ustalimy to inaczej :-).

Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie - 5 minut drogi od stacji metra Plac Wilsona.
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się w Parku Żeromskiego do którego możecie się dostać, tak od strony Placu Wilsona jak i od ul. Czarneckiego.

Wstęp oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne dla każdego!

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2014