LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT - 23.11.2013

Kantyna SWAT - 23.11.2013


Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów Star Wars na kolejną Kantynę SWAT w najbliższą sobotę od godz. 12:00. Tym razem mamy dla Was zupełnie nowe niespodzianki!

Na początek chcielibyśmy przypomnieć wszystkim, że od września 2013 roku spotykamy się w nowym miejscu, czyli w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego. Jedną z niespodzianek tego dnia będzie zaprezentowanie materiałów związanych z nowym sezonem Wojen Klonów. Będzie na co popatrzeć.

Poza tym czekają na Was nie tylko liczne atrakcje takie jak kącik artystyczny, sektor gier, sektor zabawek i wypożyczalnia akcesoriów, ale także wielki turniej wiedzy KOLEKCJONERZY, w którym do wygrania jest tradycyjnie już kolekcjonerski miecz świetlny Ultimate FX!

Na koniec, dzięki uprzejmości Cartoon Network - odcinki z najnowszego piątego sezonu Wojen klonów. Na poprzednim spotkaniu pełnym klocków LEGO i skupiającym się na budowie dwóch wielkich figur z prawie 50 000 elementów zakończyliśmy serię odcinków o przygodach mrocznego Darth Maula. Teraz rozpoczniemy nową - o Padawanach Jedi.

Plan spotkania:

12:00 – Rozpoczęcie spotkania, zapisy do turnieju w najnowszą karcianą grę Star Wars - Force Attax
12:30 – Start turnieju w Force Attax
13:00 – Specjalny pokaz materiałów z Wojen Klonów sezony 1-5. Tylko w Kantynie SWAT!
13:45 – Konkurs wiedzy Kolekcjonerzy
15:00 – Seans dwóch odcinków piątego sezonu serialu Gwiezdne wojny: Wojny Klonów!
16:00 – Zakończenie spotkania.

Kantyna SWAT to jedyne takie miejsce w Warszawie i być może w Polsce, gdzie mali i duzi fani Star Wars mogą wspólnie spędzić czas w niezwykłej atmosferze, bawiąc się i zarazem ucząc nowych rzeczy, które mogą być przydatne w innych miejscach na naszej planecie .
Dodatkowo, oddajemy do Waszej dyspozycji przygotowane przez nas atrakcje i mamy nadzieję, że kolejne spotkania będą jeszcze ciekawsze dzięki Waszemu zaangażowaniu w tworzenie tego niezwykłego miejsca.

Do zobaczenia w sobotę 23 listopada od godziny 12:00 w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przy ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie.

Dla każdego kto nas odwiedzi, tradycyjnie do wyboru plakat z motywem Star Wars!

Wstęp wolny! Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 1970