LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT - 13 czerwca 2015

Kantyna SWAT - 13 czerwca 2015


Odetchnęliście już po Dniu Star Wars? Przed nami jeszcze jedno spotkanie w Kantynie SWAT przed wakacjami! Zapraszamy już w najbliższą sobotę do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego od godziny 12:00 do 15:00!

Kantyna SWAT to podróż do świata Gwiezdnych wojen dla każdego, kto choć na chwilkę z nim się zetknął. Każde spotkanie jest inne i wyjątkowe.

To jedyne miejsce na mapie Warszawy (Polski?), gdzie mali i duzi fani Gwiezdnych wojen mogą wspólnie realizować swoje zainteresowania.

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU I ATRAKCJE:

- sektor z zabawkami,
- wypożyczalnia elementów strojów i zabawek - Star Wars,
- klocki LEGO,
- czytelnia,
- konkursy i turnieje,

Nowości ze świata Star Wars wrócą do Was we wrześniu, kiedy będziemy już wiedzieć znacznie więcej o nadchodzącym siódmym epizodzie Sagi, drugim sezonie Star Wars Rebelianci i niespodziankach czekających na nas jeszcze w 2015 roku.

Jeżeli chcecie podzielić się swoją pasją z pozostałymi uczestnikami Kantyny SWAT, to koniecznie zgłoś się do nas i krótko napisz o czym chcesz opowiedzieć lub co zaprezentować (ciekawostki ze świata Star Wars, które są znane tylko Tobie lub niewielkiej grupie osób?).

Najbliższe spotkanie będzie odrobinę krótsze ze względu na inne wydarzenia, które zostały przygotowane w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego. Z tego względu spotkanie zakończy się godzinę wcześniej niż zwyczajowo ma to miejsce.

Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie - 5 minut drogi od stacji metra Plac Wilsona, w godzinach 12:00-15:00.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się w Parku Żeromskiego do którego możecie się dostać, tak od strony Placu Wilsona jak i od ul. Czarneckiego.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2015