LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Informacje o działalności S.W.A.T. oraz S.W.A.T. N.E.W.S.

Informacje o działalności S.W.A.T. oraz S.W.A.T. N.E.W.S.

Mamy dla Was kilka ważnych informacji o naszych planach na początek roku 2011.
Informacje o "S.W.A.T. w Operze", S.W.A.T. N.E.W.S. w dalszej części wiadomości.

W roku 2011 planujemy bardzo dużo aktywności oraz chcemy ten rok poświęcić na połączenie naszych działań z edukacją i nauką wspomaganych szczyptą kultury. Już niedługo będziecie mogli przeczytać i obejrzeć w ramach TV S.W.A.T. relację z wieczoru w Operze Narodowej, czyli "S.W.A.T. w Operze", będziemy również w Centrum Naukowym Kopernik oraz planujemy położenie większego nacisku na poznawanie szeroko rozumianej nauki podczas naszych co miesięcznych spotkań w kantynie S.W.A.T.

Oprócz naszej działalności "naukowej" będziemy kontynuować akcje charytatywne na rzecz dzieci. Bardzo dobra współpraca z Centrum Zdrowia Dziecka, Fundacją Nasze Dzieci, Fundacją Spełnionych Marzeń, Warszawskim Hospicjum dla dzieci oraz Stowarzyszeniem Oliwskie Słoneczko z Gdańska zaowocują naszym udziałem w akcjach na rzecz potrzebujących dzieci.

Niestety ze względu na sesję (znów wielkie zaskoczenie naszych studentów), kolejny odcinek S.W.A.T. N.E.W.S. obejrzycie dopiero w lutym. Część materiału lutowego będziecie mogli zobaczyć na naszym spotkaniu 29 stycznia w kantynie S.W.A.T.

Kolejne wieści o planach na cały rok 2011 oraz Celebration S.W.A.T. V już niedługo na naszej stronie. Obecnie szykujemy podsumowanie roku 2010.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011