LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Ile kosztuje The Force Trainer - aktualizacja

Ile kosztuje The Force Trainer - aktualizacja

Mamy bardzo dużo pytań dotyczących urządzenia "The Force Trainer", którym mogliście się bawić podczas naszego "Celebration S.W.A.T. III: Empik". Najczęściej zadawane pytanie to ile kosztuje ta niezwykła zabawka.

The Force Trainer jest "zabawką" nowej generacji, która miała swoją premierę na początku 2009 roku. Zabawa polega na podnoszeniu i utrzymywaniu na odpowiedniej wysokości piłeczki, która przypomina swoim wyglądem "droida" treningowego z którym zmagał się Luke Skywalker na pokładzie Sokoła Millenium. Niezwykłość tego urządzenia polega na tym, że sterowanie odbywa się za pomocą "myśli".

Cena tego niezwykłego urządzenia to około 119 USD w Stanach Zjednoczonych oraz około 80-90 Funtów w Wielkiej Brytanii plus koszty wysyłki i podatki. Cena w Polsce wacha się od 480 PLN do ...ogranicza ją tylko cena jaką jest w stanie zapłacić zdesperowany rodzic. Niestety nie możemy polecić żadnego sklepu z tą niezwykła zabawką. Sami kupiliśmy ją na serwisie aukcyjnym Ebay w Wielkiej Brytanii.

Odnośnie cen zabawek, jako ciekawostkę możemy podać, że na południu Polski kolekcjonerskie miecze świetlne FX, jeden z nich jest do wygrania w naszym konkursie fotograficznym, osiągają zawrotne ceny powyżej 800 PLN! Dobrą wiadomością jest to, że już w przyszłym roku będą one dostępne w dobrych sklepach z zabawkami. Mamy nadzieję, że cena będzie znacznie niższa.

AKTUALIZACJA - 22-10-2010

Obecnie urządzenie "The Force Trainer" można już kupić w cenie znacznie poniżej 300 PLN. Cena ze sprowadzeniem urządzenia z Wielkiej Brytanii wynosi około 280 PLN.

 

 

S.W.A.T. 2009