LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars Celebration V kontratakuje.

Star Wars Celebration V kontratakuje.

Mimo, że oficjalnie Star Wars Celebration V zostało już zakończone, to dla nas będzie ono trwało aż do Star Wars Celebration VIS.W.A.T. zaprezentujemy Wam...

... wiele gadżetów bezpośrednio związanych z obchodami w Orlando na Florydzie. Będą to między innymi miecze firmy eFx, które według oficjalnych informacji mają wejść do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Jednakże dzięki uprzejmości jednej z firm członkowie S.W.A.T. weszli w posiadanie replik „stunt” mieczy Obi-Wana Kenobiego oraz Luke’a Skywalkera już na Star Wars Celebration V.

Każdy będzie mógł je obejrzeć na Spotkaniu S.W.A.T. w warszawskim salonie Traffic Club już 28 sierpnia 2010 w godz. 12-16.

Na spotkaniu zaprezentujemy również 90 różnych zdjęć z postaciami z Gwiezdnych wojen, które można było nabyć na Star Wars Celebration V m.in. w celu złożenia na nich autografów przez obecnych w Orlando aktorów. Na spotkaniu zostanie również zaprezentowany materiał wideo z relacją ze Star Wars Celebration V w Orlando. Planujemy jeszcze kilka atrakcji związanych z C5, ale o tym już na miejscu.

Serdecznie zapraszamy i przypominamy, że spotkania S.W.A.T. w Traffic Club są całkowicie bezpłatne.

Na koniec pragniemy złożyć serdecznie podziękowania wszystkim osobom, dzięki którym czas spędzony w Orlando był dla nas tak wyjątkowy. Dziękujemy wszystkim obecnym w Orlando członkom Mandalorian Mercs Costume Club, Rebel Legionu, Legionu 501 , a szczególnie Flnders Dragon Squad – Northern Territory 501st Belgion Garrison. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich członków R2 Builders Club.

Szczególne podziękowania otrzymują:

Dave Everett

Weyne Orr

Dan Baker

Tom Douced

Nick Bishop

Alexander Kung

Chris Lee

Leah D'Andrea

Ian Martin

Mike McMaster

William Miyamoto

 Cal Pierce

Bob Ross

Andrew Schwartz

Mike Senna

Jim Shima

Steve Simmons

Steele Smith

Mike Velcheck

Guy Vardaman

i wszyscy, których nieumyślnie pominęliśmy oraz:

Steve Sansweet

Mary Franklin

i GEORGE LUCAS.

Z przyjemnością ogłaszamy także, że założyciel R2 Builders Club przyjął honorowe członkostwo w Star Wars Artistic Team i będzie od dnia dzisiajszego figurował na naszej stronie internetowej. 

Ta wiadomość pojawi się na naszej stronie także w języku angielskim.

Niech moc będzie z Wami.

 

S.W.A.T. 2010