LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Celebration S.W.A.T. IV: Gwiezdne atrakcje na Agrykoli - lista prezentów

Celebration S.W.A.T. IV: Gwiezdne atrakcje na Agrykoli - lista prezentów

Zapraszamy do zapoznania się z listą prezentów, które będziecie mogli odebrać za czynny udział w przygotowanych przez S.W.A.T. atrakcjach na warszawskiej Agrykoli.

Dzięki wsparciu licznych firm, będziemy mogli podobnie jak w poprzednich edycjach Celebration S.W.A.T., rozdać wam prezenty za zabawę. Jest to niezwykły i w pełni oryginalny sposób spędzania wolnego czasu, gdzie nie tylko się bawicie, ale również dostajecie liczne prezenty.

Podczas "Celebration S.W.A.T. IV - Gwiezdne atrakcje na Agrykoli" rozdamy ponad 4700 prezentów oraz nagród. Oto lista rzeczy, które będziecie mogli wybierać i wymieniać za kupony otrzymywane w poszczególnych sektorach zabawowych.

Miecze świetlne, plakaty z motywami Star Wars, statki kosmiczne oraz figurki kolekcjonerskie od firmy HASBRO.

Zestawy klocków, koszulki, plakaty, figurki od firmy LEGO.

Plecaki, tornistry, notatniki, przybory do rysowania z motywami z "Wojen klonów" od firmy PATIO.

Gry na komputery PC (m.in. The Force Unleashed Ultimate Sith Edition), koszulki, znaczki, plakaty od firmy LICOMP EMPIK MULTIMEDIA.

Komiksy od wydawnictwa EGMONT.

A już w najbliższy czwartek 27 maja dokładny plan godzinowy oraz mapa z wszystkimi atrakcjami.

Pamiętajcie, że tylko podczas Celebration S.W.A.T. bawicie się przez cały dzień za darmo i za zabawę otrzymujecie prezenty. Jest to jedyna i w pełni wymyślona przez S.W.A.T. tego typu inicjatywa w Polsce. Tylko podczas naszych akcji promowane są dobre uczynki i zachowanie.

Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami!


 

 

 

 

 

 

S.W.A.T. 2010