LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Celebration S.W.A.T. III - VIP PASS - Zakończony

Celebration S.W.A.T. III - VIP PASS - Zakończony

Jeżeli chcesz, podczas Celebration S.W.A.T. mieć możliwość przebywania na terenie atrakcji przez cały dzień? Wystarczy, że prawidłowo odpowiesz na dwa pytania. Kto pierwszy ten lepszy.

Zasady są bardzo proste. Pierwszych 20 osób, które prześlą do nas prawidłową odpowiedź na poniższe pytania otrzymają specjalne wejściówki na Celebration S.W.A.T. III: Empik oraz niespodziankę.

Oto pytania:

1. Prosimy podać wszystkie nazwy (tytuły) jakie był nadane w trakcie prac nad scenariuszem, produkcją oraz ostateczny tytuł szóstego epizodu "Gwiezdnych wojen" z 1983 roku. 

2. Prosimy podać imiona i nazwiska minimum 10 aktorów biorących udział w pracach nad polską wersją językową serialu animowanego Wojny klonów.

Odpowiedzi należy wysyłać na adres celebration@swat.org.pl.

Pamiętaj, że przesyłając odpowiedź na pytanie musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w celu przeprowadzenia procedury konkursowej.

Jeżeli nie chcesz wyrazić zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, prosimy o nie wysyłanie odpowiedzi na pytania.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową w celu ustalenia szczegółów związanych z odbiorem "VIP PASS" na Celebration S.W.A.T. w Empik Junior.

Aktualizacja nr 1 - godz. 18:30
Otrzymaliśmy już ponad 60 odpowiedzi, za które bardzo dziękujemy. 
Do godziny 18:30 zostały wygrane tylko 2 wejściówki.
PYTANIE NR 1 JEST TRUDNIEJSZE NIŻ BY SIĘ MOGŁO WYDAWAĆ.

Aktualizacja nr 2 - godz. 19:20
Pozostało jeszcze 10 VIP-PASS.
Dla ułatwienia podpowiemy, że odpowiedź na pytanie nr 1 wymaga podania trzech tytułów.

CZEKAMY DO GODZINY 24:00 NA ZGŁOSZENIA. Prosimy o nie wysyłanie odpowiedzi na powyższe pytania. Termin zgłaszania upłynął w dniu 07 października o godzinie 23:59.

Powodzenia i do zobaczenia w sobotę w salonie Empik Junior.

 

S.W.A.T. 2009