LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Celebration S.W.A.T. III - trzecia część informacji, czyli plan atrakcji oraz jak zdobyć identyfikator VIP

Celebration S.W.A.T. III - trzecia część informacji, czyli plan atrakcji oraz jak zdobyć identyfikator VIP

Już za 5 dni odbędzie się jedna z wyjątkowych akcji S.W.A.T, czyli "Celebration S.W.A.T. III. Plan, mapa oraz jak zdobyć wejściówki "VIP".

Zapraszamy do zapoznania się z trzecią częścią informacji o "Celebration S.W.A.T III" oraz  pobrania planu całego dnia wraz z mapką.

Po raz pierwszy w Polsce będziecie mogli pobawić się "The Force Trainerem", "zabawką" nowej generacji, której obsługa sprowadza się do "wydawania rozkazów" myślami.

Na Celebration S.W.A.T. III nie będzie jeden lub dwóch aktorów tylko, minimum dwunastu, którzy są zaangażowani w produkcję polskiej wersji serialu "Gwiezdne wojny: Wojny klonów".

Nagrody podczas akcji będzie można zdobyć na dwa sposoby. Pierwszy to udział w konkursach oraz losowaniach "Szczęśliwego numerka Jedi".

Drugi, poprzez uczestnictwo w przygotowanych atrakcjach. Za udział w nich będziecie otrzymywali "kupony", które będziecie mogli wymienić na wybrane nagrody (komiksy, koszulki, plakaty, znaczki, małe zestawy klocków, itp. - do ich wyczerpania).

Ważne!

O godzinie 15:45 planujemy 15 minutową przerwę techniczną - będziemy prosili o opuszczenie terenu zabawy. Losowanie "szczęśliwego numerka Jedi" odbędzie się wyjątkowo o 15:35.

Planujemy dla wszystkich więcej zabawy oraz super konkursy z extra nagrodami.

Bo wszystko co robimy, robimy dla Was.

A teraz informacja o tym jak zdobyć "VIP PASS", czyli wejściówkę uprawniającą do całodziennej zabawy bez konieczności opuszczania terenu atrakcji.

Mamy dla Was 20 sztuk "VIP PASS", które otrzymają Ci, którzy jako pierwsi prześlą, w dniu 07 października (i tylko w tym dniu), prawidłową odpowiedź na dwa pytania, które zostaną tego dnia ogłoszone. Odbiór wejściówek w dniu imprezy.

Załączony plik z informacjami o imprezie oraz mapka są w formacie "pdf". Do odczytu niezbędny jest program adobe reader lub inny umożliwiający odczyt plików "pdf"

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009