LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 29 maja Robocze spotkanie S.W.A.T. w TRAFFIC CLUB

29 maja Robocze spotkanie S.W.A.T. w TRAFFIC CLUB

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich na kolejne w tym roku "robocze spotkanie ze Star Wars Artistic Team", czyli zabawy w "Gwiezdne wojny" dla wszystkich dzieci i fanów.

Zapraszamy 29 maja w godzinach 12:00-16:00 do salonu TRAFFIC CLUB, mieszczącego się przy ul. Brackiej 24 w Warszawie.

Jak co miesiąc zapraszamy do pomocy w organizacji oraz do uczestniczenia w zabawach w świecie "Gwiezdnych wojen" oraz "Wojen klonów". Gry, zabawy, zabawki, turnieje i konkursy czekają na was. Chętni do pomocy proszeni są o zgłaszenia na adres email: spotkanie@swat.org.pl.

Wyjątkowo z okazji zbliżającego się "Dnia Dziecka", przygotowaliśmy dla Was, wspólnie z TRAFFIC CLUB liczne konkursy oraz nagrody.

Oto co tym razem będzie na Was czekało.

1. Półfinał turnieju "STARMILIADA", czyli zabawy dla całych rodzin i drużyn fanów "Gwiezdnych wojen".

2. Kącik budowniczych - budujemy bojową stację kosmiczną imperium, czyli "Gwiazdę śmierci" z klocków LEGO. Czekamy na zgłoszenia chętnych do udziału w budowie. Ilość budowniczych jest ograniczona do 6 osób. Chętni proszeni są o zgłoszenia na adres email: info@swat.org.pl z dopiskiem "kącik budowniczych".

3. Kącik z robotami - nauka programowania i zabawy z prawdziwym robotem.

4. Kącik z zabawkami - wielkie pojazdy i statki kosmiczne z "Gwiezdnych wojen" czekają na swoich bohaterów.

5. Kącik artystyczny - rysujemy postaci z "Gwiezdnych wojen" oraz zabawy z plasteliną - najlepsze prace zostaną nagrodzone.

6. Gry planszowe - "Star Wars Monopoly", "Galactic Heroes" oraz "R2-D2 ma kłopoty".

7. Konkursy strojów - zapraszamy do zaprezentowania swojego stroju, ulubionej postaci z "Gwiezdnych wojen". Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody.

8. Hyde Park - luźne rozmowy o "Gwiezdnych wojnach".

Przez cały czas trwania spotkania będzie nam towarzyszył R2-D2 (pierwsza replika w Polsce, wykonana w całości przez zespół S.W.A.T.).

Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2010