LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 28 sierpnia “robocze spotkanie S.W.A.T.” w Traffic Club

28 sierpnia “robocze spotkanie S.W.A.T.” w Traffic Club

Serdecznie zapraszamy wszystkich w najbliższą sobotę 28 sieprnia w godzinach 12:00-16:00 do warszawskiego salonu prasowego Traffic Club przy ul. Brackiej 25, gdzie na trzecim piętrze odbędzie się kolejne w tym roku "robocze spotkanie S.W.A.T.", czyli zabawy dla dzieci i młodzieży z „Gwiezdnymi wojnami”.
Będzie to pierwsze spotkanie na którym podzielimy się z Wami naszymi wrażeniami z największego na świecie konwentu dla fanów Gwiezdnych wojen, czyli Star Wars Celebration V, który odbył się w dniach 12-15 sierpnia w Orlando w USA. Oczywiście jak co miesiąc będą również konkursy i zabawy dla dzieci i młodzieży.
Nasz R2-D2, czyli pierwsza w Polsce działająca replika astrodroida z "Gwiezdnych wojen" będzie z nami. :-)
Przypominamy, że Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Nasza przygoda w USA oraz wyprawa na słoneczną Florydę, gdzie zlokalizowane jest miasto Orlando, rozpoczęła się 4 sierpnia. O tym jak przebiegła nasza podróż oraz co niezwykłego przydarzyło nam się podczas największego na świecie konwentu dla fanów Gwiezdnych wojen dowiecie się podczas naszego spotkania. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy materiał filmowy, który pozwoli na poczucie klimatu imprezy oraz przybliży atrakcje jakie były na niej dostępne – w Internecie będzie dostępna jedynie skrócona wersja filmu.

Przygotowujemy dla Was wystawę ponad 90 zdjęć z aktorami i postaciami, które brały udział w produkcji filmów z cyklu Gwiezdne wojny oraz gadżetów, które zdobyliśmy podczas naszej wyprawy, w tym repliki mieczy świetlnych „stunt” wyprodukowanych przez firmę eFx oraz … foremki do pieczenia ciasta z motywami z Gwiezdnych wojen.

Podczas sobotniego spotkania nie zapominamy o naszych stałych punktach, czyli „kąciku budowniczych”, zgłoszenia od chętnych przyjmujemy na adres info@swat.org.pl. Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości „kącik budowniczych”.

Będą na Was również czekały, kąciki z zabawkami, artystyczny oraz z grami.

Planujemy również liczne konkursy, w tym konkurs strojów dla tych wszystkich, którzy pojawią się tego dnia w stroju z odległej galaktyki.

Dla zwycięzców przewidujemy nagrody.

Przypominamy, że od września rozpoczynamy eliminacje do turnieju „STARMILIADA”, czyli zabawy dla całych rodzin i zorganizowanych grup fanów „Gwiezdnych wojen”. Zgłoszenia do turnieju prosimy przesyłać na adres starmiliada@swat.org.pl. Prosimy pamiętać o podaniu nazwy drużyny. Drużyna może liczyć maksymalnie 4 osoby plus jedna rezerwowa.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010