LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 25 września 2010 - "Robocze spotkanie S.W.A.T." w Traffic Club

25 września 2010 - "Robocze spotkanie S.W.A.T." w Traffic Club

W sobotę 25 września w godzinach 12:00-16:00 odbędzie się kolejne w tym roku "robocze spotkanie S.W.A.T.", czyli zabawy dla dzieci i fanów Gwiezdnych wojen. Zapraszamy wszystkich do salonu TRAFFIC CLUB, mieszczącego się przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Jak co miesiąc zapraszamy do pomocy w organizacji oraz do uczestniczenia w zabawach w świecie "Gwiezdnych wojen" oraz "Wojen klonów". Gry, zabawy, zabawki, turnieje i konkursy czekają na was. Chętni do pomocy proszeni są o zgłaszenia na adres email: spotkanie@swat.org.pl.

 Oto co tym razem będzie na Was czekało.

1. Kącik budowniczych - W lipcu zakończyliśmy budowę "Gwiazdy śmierci", czas na nowe wyzwanie, którym będzie maszyna krocząca z silnikiem elektrycznym AT-AT. Czekamy na zgłoszenia chętnych do udziału w budowie. Ilość budowniczych jest ograniczona do 6 osób. Chętni proszeni są o zgłoszenia na adres email: info@swat.org.pl z dopiskiem "kącik budowniczych".

2. Kącik z robotami - nauka programowania i zabawy z prawdziwym robotem.

3. Kącik z zabawkami - wielkie pojazdy i statki kosmiczne z "Gwiezdnych wojen" czekają na swoich bohaterów.

4. Kącik artystyczny - rysujemy postaci z "Gwiezdnych wojen" oraz zabawy z plasteliną - najlepsze prace zostaną nagrodzone.

5. Gry planszowe - "Star Wars Monopoly", "Galactic Heroes" oraz "R2-D2 ma kłopoty".

6. Konkursy strojów - zapraszamy do zaprezentowania swojego stroju, ulubionej postaci z "Gwiezdnych wojen". Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody.

7. Wystawa zdjęć z filmów "Gwiezdne wojny" oraz "Wojny klonów".

8. Informacje o nowym projekcie S.W.A.T..

Przez cały czas trwania spotkania będzie nam towarzyszył R2-D2 (pierwsza replika w Polsce, wykonana w całości przez zespół S.W.A.T.).

Jeżeli masz pomysły jak możemy urozmaicić zabawy dla dzieci prosimy o wysłanie maila wraz z propozycjami na adres spotkanie@swat.org.pl

Przypominamy, że na "roboczych spotkaniach S.W.A.T." członkowie stowarzyszenia Star Wars Artistic Team nie występują w strojach. Są to jedyne spotkania w których jesteśmy w "cywilu" :-)

Kolejne spotkanie już 30 października...a na nim m.in. gra "Star Wars: The Force Unleashed II".

Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010