LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Witamy na nowej stronie Star Wars Artistic Team

Witamy na nowej stronie Star Wars Artistic Team

Nowa strona to nowe możliwości dla naszego zespołu oraz dla wszystkich którzy będą chcieli przyłączyć się do udziału w akcjach charytatywnych oraz wspólnej zabawy w "Gwiezdne wojny".

Poniżej krótki opis wybranych działów na nowej stronie mocy S.W.A.T..

1. Aktualności - najnowsze informacje dotyczące naszej działalności oraz ciekawych rzeczy dziejących się w świecie "Gwiezdnych wojen".

2. Konkursy - zabawa dla każdego lubiącego łatwe i trudniejsze wyzwania.

3. Galeria Postaci - wszystko o strojach jakie posiadamy oraz ciekawostkach z nimi związanych.

4. Kantyna - materiały wideo, animacje, miejsce dla kolekcjonerów oraz osób lubiących wyzwania i tych co chcą wiedzieć jak najwięcej o Gwiezdnych wojnach z ciekawych miejsc w "galaktyce", czyli oferujących ciekawe informacje. Dodatkowo dział poświęcony oryginalnym strojom z filmów oraz ich gwiezdnowojennej funkcjonalności.

5. Zespół S.W.A.T. - wszystko o nas dla Was, włącznie z niewygodnymi pytaniami oraz odpowiedziami na nie. To tu dowiesz się jak do nas dołączyć oraz jak możesz nam pomóc.

6. Galeria - foto relacje z naszych akcji oraz miejsc w których byliśmy.

7. Port kosmiczny - aktualnie w trakcie budowy, będziecie w nim mogli zobaczyć rzeczy dostępne tylko dla "wybranych", czyli materiały wideo z naszych akcji w wersji bez cenzury, ciekawostki ze świata Gwiezdnych wojen, w których S.W.A.T. brał udział, bierze udział oraz będzie brał udział - a dzieje się tego naprawdę dużo.
Port będzie miejscem, gdzie wszyscy nasi współpracownicy oraz osoby, które nie mogą brać udziału w naszych akcjach będą mogły wymienić się swoimi uwagami oraz podzielić informacjami związanymi z Gwiezdnymi wojnami i nie tylko. Specjalnym miejscem w porcie będzie dział poświęcony jak tanio i łatwo można stworzyć własny strój z "Gwiezdnych wojen". Pokażemy również jak wygląda składanie hełmu i zbroi szturmowca imperium (różnych wersji np. FX, AP, TE2, nową wersję SDS i inne które wpadły w nasze ręce), komandosa republiki, imperialnego zwiadowcy (biker scouta) i wiele innych.

Nie wszystkie działy są już aktywne, część podstron wymaga aktualizacji, jednak dołożymy wszelkich starań, żebyście jak najszybciej mogli korzystać z rzeczy jakie dla Was przygotowaliśmy.
Pełną funkcjonalność strony chcemy osiągnąć do końca roku.

Serdecznie podziękowania dla firmy "HANZA" za pomoc w przygotowaniu nowej strony internetowej S.W.A.T..

Jeżeli masz pytania związane z naszą działalnością zapraszamy do działu "kontakt".

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009