LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Zaczynamy odliczanie, czyli pierwsza część informacji o atrakcjach na Celebration S.W.A.T III

Zaczynamy odliczanie, czyli pierwsza część informacji o atrakcjach na Celebration S.W.A.T III

Jak już wiecie 10 października odbędzie się w Warszawie przygoda z "Gwiezdnymi wojnami "w EMPIK Junior, przy ul. Marszałkowskiej. Cała akcja skupiona jest wokół premiery gry "Clone Wars - Republic Heroes" oraz trwającego 30 lecia Gwiezdnych wojen w Polsce. A oto co dla was przygotowaliśmy.

Cała akcja rozpocznie się już o godzinie 12:00, przez cały dzień będziecie mogli spotkać postacie z "Gwiezdnych wojen" oraz wziąć udział w licznych, i tu podkreślamy - bezpłatnych atrakcjach.

Na początek informacje o konkursach i nagrodach.

Przez cały dzień będą odbywały się liczne konkursy, w tym konkurs strojów, wiedzy, posługiwania się mocą (tak, tak, będzie trening mocy) oraz tradycyjne już na naszych akcjach losowania "szczęśliwego numerka Jedi".

Mamy dla Was olbrzymią ilość bo ponad 1000 różnych nagród w tym komiksy od firmy EGMONT, gry na komputery od firmy LICOMP, klocki od firmy LEGO, figurki i pojazdy od firmy HASBRO, plakaty, koszulki oraz znaczki i co najważniejsze wszystko z logo Star Wars

Kolejna porcja informacji już w najbliższy czwartek 1 października, zaprezentujemy informacje m.in. o gościach specjalnych, atrakcjach dla tych młodszych jak i trochę starszych oraz liczne niespodzianki, które mamy przygotowane specjalnie dla Was.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009