LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Niespodzianka w dziecięcym szpitalu onkologicznym

Niespodzianka w dziecięcym szpitalu onkologicznym

W dniu 24 września na zaproszenie Fundacji Spełnionych Marzeń udaliśmy się z misją specjalną do młodego padawana, który przebywa na oddziale onkologicznym warszawskiego szpitala przy ul, Litewskiej.

Jak tylko dowiedzieliśmy się, że wśród małych pacjentów jest fan Gwiezdnych wojen, praktycznie od razu rycerz Jedi w asyście imperialnego szturmowca udali się z misją rozpoznawczą oraz prezentem.

Młody Padawan wspólnie z rycerzem Jedi oraz szturmowcem przenieśli się do niezwykłego świata Gwiezdnych wojen, gdzie trzymając w rękach miecz świetlny był gotów do stawienia czoła największym wyzwaniom, które cały czas przed nim czekają. Próbowaliśmy nawet "wyłączyć" szturmowca, jednak ta sztuczka tym razem nam się nie udała, może następnym razem, kto wie :-).  Moc była bardzo silna z nami i naszym Padawanem. Bądź zdrów i do zobaczenia.

Jak na zespół S.W.A.T. przystało zaskoczyliśmy swoją obecnością nie tylko pacjentów ale również personel szpitalny, który nas gorąco przyjął oraz zaprosił do pozostałych dzieci, które otrzymały od nas "dawkę" pozytywnej energii oraz drobną pamiątkę z tego niezwykłego spotkania.

Dziękujemy za zaproszenie od Fundacji Spełnionych Marzeń oraz firmie Hasbro za przekazanie prezentu dla naszego Padwana.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

 

 

 

S.W.A.T. 2009