LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Dzień z życia ulubionego bohatera "Gwiezdnych Wojen".

Dzień z życia ulubionego bohatera "Gwiezdnych Wojen".

Wiele osób w swoim życiu próbowało, a wiele na pewno jeszcze spróbuje uwiecznić i zapamiętać ważne wydarzenia ze swego życia. Pisanie pamiętników, to nie tylko domena niewiast, znane są również pamiętniki pisane przez wielkich wodzów i podróżników. Stanowią one nieocenione źródło wiedzy o minionych wydarzeniach, zwyczajach i życiu ludzi w poprzednich epokach.

Teraz każdy z Was ma szansę na stworzenie własnej historii postaci z Gwiezdnych Wojen! Czy będzie ona porywająca i burzliwa, czy pełna smutku i zadumy? A może pełna zabawnych sytuacji i niespodziewanych wydarzeń?
Bohaterów w Sadze jest bardzo dużo, lecz która z nich jest najbliższa Waszemu sercu? W którą z nich najłatwiej Wam będzie się wcielić? Której losy chcecie opisać?

Jeden dzień z życia...

Gdyby ktoś miał trudności, co powinna zawierać kartka z pamiętnika, to poniżej w 4 punktach mieszczą się podstawowe informacje o rzeczach niezbędnych w każdym pamiętniku:

1. Data, u góry w prawym rogu.

2. Pisana w pierwszej osobie.

3. Opowiadanie, zdarzenia.

4. Odczucia, przeżycia, myśli...

W przypadku, gdy informacja zawarta powyżej nie jest do końca jasna, możecie poprosić o pomoc rodziców, by wyszukali fragmenty pamiętników jakiejś znanej postaci i wzorować się na nich. Pamięajcie, że Wasz tekst ma być inspiracją, a nie być przepisany w słowo w słowo :-). Dobrym miejscem na poszukanie inspiracji jest też biblioteka. Pani bibliotekarka na 100% będzie wiedziała jak udzielić Wam wsparcia i pomocy w postaci podpowiedzi.

Konkurs został ogłoszony na czerwcowej kantynie, a dokładnie 25.06.2011 r. i trwa do 16.09.2011 r.

 

Szczegóły techniczne:

Objętość tekstu: jedna kartka A4

Czcionka: 10 punktów (wielkość fontu)

Format pliku: dokument word(doc. lub docx.) i plik w postaci PDF.

Adres wysyłania prac: konkurs@swat.org.pl

Prace, które napłyną do nas w innej formie, albo nie będą spełniały powyższych wymogów, nie będą brane pod uwagę w konkursie. Wyniki zostaną ogłoszone na wrześniowej kantynie, a na stronie tronie internetowej pojawią się do 28.09.2011.

A teraz najważniejsze, czyli nagrody:

Pierwsza nagroda: to tornister STAR WARS i koszulka Lego Star Wars III

 

Druga nagroda: czołg armi republiki od Hasbro i koszulka Lego Star Wars III

 

Trzecia nagroda: mały plecak :-) wycieczkowy, oczywiście Star Wars i koszulka Lego Star Wars III

 

Przewidzieliśmy również 2 nagrody pocieszenia - każda z nich to koszulka Lego Star Wars III

Już nie możemy się doczekać jakie postacie wybraliście i co za niesamowite wydarzenia opisuje pamiętnik - ta jedna kartka.

Niech Moc będzie z wami :-)

 

Ważne:

Biorąc udział w konkursie oraz przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia czynności związanych z realizacją procedury konkursowej.

Jeżeli nie wyrażasz zgody do przetwarzania swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu, prosimy o nie wysyłanie swojego zgłoszenia.

Sposób odbioru nagród będzie uzgadniany bezpośrednio z zainteresowanymi. Niestety nie wysyłamy nagród pocztą. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy osoba zainteresowana pokryje koszty wysyłki.

 

S.W.A.T. 2011