LOKALIZACJA » Strona główna » DOŁĄCZ DO S.W.A.T.

DOŁĄCZ DO S.W.A.T.

Jeżeli lubisz pomagać innym, lubisz dobrą zabawę i kiedykolwiek marzyłeś o uczestniczeniu w akcjach “prawie” jak w filmie Gwiezdne wojny, to właśnie zrobiłeś pierwszy krok w stronę realizacji swoich marzeń. Zapraszamy do wstąpienia w szeregi zespołu S.W.A.T..

Jeżeli posiadasz strój, który oddaje klimat filmów "Gwiezdne wojny", zapraszamy do naszego zespołu, niezależnie po której stronie mocy się opowiadasz, czy jesteś - “złym” Sithem, czy też prawym Rycerzem Jedi dla nas nie ma różnicy.

Dla nas zawsze jesteś po dobrej stronie mocy.

Nie masz stroju - to nie problem. Dopóki nie zrobisz własnego stroju, możemy wypożyczyć jeden z naszych strojów lub też możesz pełnić rolę osoby “technicznej”, która będzie pomagała w obsłudze sprzętu oraz “chroniła” osoby w strojach przed niespodziankami na ulicy, bądź też podczas zabaw w pomieszczeniach zamkniętych - niestety ale niektóre stroje bardzo ograniczają pole widzenia i wtedy pomoc drugiej osoby jest nieoceniona.

Szczególnie czekamy na osoby kreatywne oraz pozytywnie nastawione do świata.

Zawsze służymy pomocą oraz radami przy robieniu dowolnego stroju z filmów Gwiezdne wojny. Nie zostawimy Ciebie w potrzebie.

Wszystko co robimy, robimy dla dzieci i tych, którzy nas potrzebują.

Pamiętaj, że to co robimy, robimy z potrzeby serca, a nie zysku. Jeżeli myślisz, że dzięki akcjom ze S.W.A.T. “zdobędziesz źródło utrzymania” to nasz zespół nie jest miejscem dla Ciebie.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w dziale "CEL I MISJA S.W.A.T." oraz z działem pytań i odpowiedzi, a następnie wypełnienie poniższego formularza wybierając temat "rekrutacja".

Informacja dla osób niepełnoletnich
Dla tych wszystkich, którzy nie mają ukończonych 18 lat przeznaczony jest "Klub S.W.A.T.". Zapisy do niego rozpoczęliśmy w grudniu 2011 roku.

Osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć zgodę rodziców na uczestniczenie w naszych zajęciach oraz akcjach – jest to związane z obowiązującym w naszym kraju prawem.
Podczas każdej akcji, osobie niepełnoletniej musi towarzyszyć osoba, która weźmie pełną odpowiedzialność za tę osobę. Osobie niepełnoletniej może towarzyszyć rodzic, opiekun prawny lub pełnoletni brat, siostra lub inna osoba, która posiada upoważnienie od opiekunów prawnych (rodziców). Brzmi to jak ograniczenie, ale jeżeli rodzice popierają to co robimy oraz Twoją pasję, z pewnością z chęcią będą Tobie towarzyszyli podczas naszych zmagań i nie wykluczone, że sami będą w nich uczestniczyli.

Oczywiście możecie z nami współpracować i pomagać podczas naszych akcji. Jeżeli chcesz wziąć udział w naszej akcji bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Wypełnij poniższy formularz i napewno się z Tobą skontaktujemy.








verification code

Prosimy przepisać kod z obrazka w celu weryfikacji


* - pole wymagane